Niemand ist angemeldet

Jakość ISEKI:

Produkty ISEKI są Ltd. od 1927 roku ISEKI & Co . Japonia produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i certyfikat kontroli jakości . Aby spełnić to osiągnąć tylko tych ciągników i maszyn na rynku , którzy ukończyli szczegółowe testy w konstrukcji , niezawodności , trwałości i jakości wykonania przed rozpoczęciem produkcji i przeszły .

 

ISEKI - Maschinen GmbH w Niemczech od 1968 roku współpracuje z tymi produktami i wyposaża je z tych samych standardów jakości stosowanych w Niemczech i innych krajach europejskich .

Dalej rozwija i ISEKI - Maschinen GmbH od tego czasu ich własne narzędzia i sprzęt do ISEKI elementów maszyn podstawowych , które są specjalnie zaprojektowane do maszyn Iseki.

 

Wszystkie urządzenia spełniają aktualne wymagania obowiązujących przepisów bezpieczeństwa i dyrektywy maszynowej i zgłaszali to do tego stopnia, zezwolenia na prowadzenie na drogach publicznych .

 

W latach marketing, zadowolenie klientów zwiększyła się w sposób ciągły. Wynika to między innymi również praktyczne doświadczenie naszych klientów, w możliwym zakresie, użyteczne, jak na płycie, jak informacje i mogą być stosowane w dalszym rozwoju.

 

Więc jeśli masz przydatnych wskazówek dla poprawy produktów ISEKI, więc chcemy, aby umieścić te informacje i uwzględnia wszelkie zmiany i rozwój.

Propozycje, które są podane szczególną uwagę do jakości lub dalszej poprawy efektywności.

 

© ISEKI-Maschinen GmbH

powrót do strony głównej

ISEKI-Maschinen GmbH • Rudolf-Diesel-Str. 4 • 40670 Meerbusch • Tel.: +49 (0)2159 52050 • Fax: +49 (0)2159 520512 • Mail: info@iseki-traktor.pl

* wymagany
Zarejestrowana przez: E-mail newslettera

Poinformujemy Cię o aktualnych ofertach, używane oferty Demo, aktualności i wydarzenia. Otrzymasz Iseki-newsletter 8-10 razy w roku i może wypisać, klikając w dowolnym momencie. Twoje dane osobowe będą automatycznie usuwane z systemu.