Niemand ist angemeldet

o ISEKI

Od ponad 40 lat, Iseki stara się profesjonalnie podchodzić do oczekiwań klienta.

 

Nazwa ISEKI jest w Niemczech od ponad 40 lat jako symbol jakości i niezawodności. Przekonali się o tym już dawno użytkownicy z firm komunalnych od największych do najmniejszych miast, w zakresie obsługi letniej i zimowej. O tych cechach od dawna wiedzą również firmy prywatne zajmujące się obsługą obiektów oraz klienci indywidualni.

 

Mamy tę wiedzę, że przy użytkowaniu produktów technicznych jedną z najważniejszych rzeczy jest jakość i dostępność serwisu. Polska sieć dilerska jest w stanie zapewnić doskonałą opiekę serwisową (doradztwo, części zamienne, przeglądy, naprawy), a ilość serwisów jeszcze wzrośnie w niedługim czasie. Dla porównania, w Niemczech klient może wybrać spośród 350 serwisów.

 

Centralny magazyn części zamiennych posiada na stanie stale ponad 40 tys. części, które w niedługim czasie mogą być przesłane do Polski w różnych trybach priorytetu. Zdajemy sobie sprawę, że maszyna, która ma pracować musi być szybko naprawiona, dlatego nasza kadra dokłada wszelkich starań aby proces był jak najkrótszy, począwszy od szybkiej diagnozy.

 

Osprzęty dodatkowe, stosowane w maszynach ISEKI są idealnie dobrane, co jest owocem długoletnich procesów dopasowania i ulepszania ich. Narzędzia te są produkowane w Iseki Japonia lub Iseki Niemcy, a dostawcy półproduktów współpracują z nami od dawna i wiemy, że możemy spodziewać się po nich rzetelnie wykonanych wyrobów.

 

ISEKI inwestuje w rozwój i modernizację . Poprawa wydajności i jakości, przekładają się na Twoje zadowolenie, co jest dla nas priorytetem.

 

Jeśli masz jakieś pytania, chciałbyś dowiedzieć się więcej, proszę odwiedź jednego z naszych dilerów lub przyjdź na nasze stoisko na najbliższych wydarzeniach (zakładka HOME- wydarzenia).

 

 

ISEKI

Historia ISEKI

kliknij aby powiększyć

ISEKI&Co.Ltd. / Japan

Więcej informacji o ISEKI & CO.LTD: kliknij poniżej

© ISEKI-Maschinen GmbH

powrót do strony głównej

ISEKI-Maschinen GmbH • Rudolf-Diesel-Str. 4 • 40670 Meerbusch • Tel.: +49 (0)2159 52050 • Fax: +49 (0)2159 520512 • Mail: info@iseki-traktor.pl

* wymagany
Zarejestrowana przez: E-mail newslettera

Poinformujemy Cię o aktualnych ofertach, używane oferty Demo, aktualności i wydarzenia. Otrzymasz Iseki-newsletter 8-10 razy w roku i może wypisać, klikając w dowolnym momencie. Twoje dane osobowe będą automatycznie usuwane z systemu.