Największe kosiarki ISEKI SF 450 - SF 438

SF400 to seria bardzo wydajnych maszyn koszących z przednim agregatem tnącym.

 

Jednym z czynników wydajności jest moc i moment zastosowanych tu silników Diesla marki Iseki:

        SF 438 - 40KM

        SF 450 - 55KM

 

Wydajność jest także wynikiem zastosowania dużej turbiny zasysającej trawę do kosza. Inżynierowie ISEKI skupili się przede wszystkim na zmniejszeniu ryzyka zapchania się kanału podawania trawy. Turbina jest do tego stopnia silna, że zaprojektowano również możliwość zmniejszenia jej obrotów. Opcja ta załączana przyciskiem ma służyć zmiejszeniu hałasu i zużycia paliwa gdy warunki na to pozwalają.

 

Krótki i centralny tunel wylotu trawy również przemawia za wydajnym podawaniem skoszonego materiału do kosza, nawet gdy jest wilgotny.

 

W 1300 litrowym koszu na trawę i liście znajduje się specjalny system kierowania strumienia trawy, ciągle zmieniający kąt wylotu materiału tak aby pojemnik zapełniał się równomiernie i po same brzegi.

 

W standardzie również w maszynie jest umieszczony czujnik zapełnienia kosza z sygnałem dźwiękowym. W zależności od warunków operator może sam ustawić poziom, przy którym maszyna sygnalizuje gotowość kosza.

Więcej o modelach ISEKI SF438 i SF 450 znajdziesz w prospekcie. Kliknij tu Prospekt

 

© ISEKI-Maschinen GmbH

powrót do strony głównej

ISEKI-Maschinen GmbH • Rudolf-Diesel-Str. 4 • 40670 Meerbusch • Tel.: +49 (0)2159 52050 • Fax: +49 (0)2159 520512 • Mail: info@iseki-traktor.pl

* wymagany
Zarejestrowana przez: E-mail newslettera

Poinformujemy Cię o aktualnych ofertach, używane oferty Demo, aktualności i wydarzenia. Otrzymasz Iseki-newsletter 8-10 razy w roku i może wypisać, klikając w dowolnym momencie. Twoje dane osobowe będą automatycznie usuwane z systemu.