ISEKI SFH 220 - SFH 240

Kosiarki na duże tereny

Kosiarki Iseki z przednim agregatem koszącym i skrętnymi tylnymi kołami to doskonałe rozwiązanie do dużych terenów oraz takich gdzie potrzeba dobrej manewrowości.

 

Wszystkie funkcje maszyny regulowane są hydraulicznie. Dźwignie sterownicze położone są w dogodnym miejscu po prawej stronie siedzenia. Opcjonalnie wyposażymy maszynę dla Ciebie w podłokietnik z wbudowanym układem sterowania elektrycznego.

Dlaczego SFH 240 jest wyjątkowa? Poznaj niektóre szczegóły kosiarki

Napęd na 4 koła. Masz wybó z panelu sterowania, czy jest dołączany automatycznie w momencie poslizgu czy jest włączony na stałe

W trybie automatycznym napęd 4WD jest załączany  gdy koła przednie tracą przyczepność. W ekstremalnych warunkach dostępna jest blokada mechanizmu różnicowego przedniej osi.

Przestronna platforma operatora z plaską podłogą zapewni Ci dużo swobody.  Komfort zapewni też regulowana kolumna kierownicy.

Długa i ciągła praca na dużych powierzchniach jest łatwiejsza dzięki tempomatowi

Wszystkie elementy sterujące są dogodnie rozmieszczone i oznaczone kolorem.

 

Ergonomiczne siedzenie kierowcy regulowane w pięciu miejscach, dla komfortu przy długiej pracy.

Maska silnika otwiera się bardzo szeroko, dzięki czemu uzyskujemy łatwy dostęp konserwacyjny.

Agregat koszący napędzan jest wałem Kardana. Trawa podawana jest centralnie, poprzez krótki lecz szeroki kanał do wydajnej turbiny. Wilgotna trawa nie sprawia problemu, jednak należy dopasować prędkość jazdy.

Znakomita jakość cięcia jest osiągnięta pomocą 2 noży tnących.

Trawa jest przenoszona centralnie z dużą prędkością. Proces wspomaga ciąg powietrza wywołany przed dużą turbinę ssącą.

Kosz napełnia się prawie do samego końca, nawet gdy trawa jest wilgotna. Jego opróżnianie jest hydrauliczne na maksymalnej wysokości 190cm.

 

 

© ISEKI-Maschinen GmbH

powrót do strony głównej

ISEKI-Maschinen GmbH • Rudolf-Diesel-Str. 4 • 40670 Meerbusch • Tel.: +49 (0)2159 52050 • Fax: +49 (0)2159 520512 • Mail: info@iseki-traktor.pl

* wymagany
Zarejestrowana przez: E-mail newslettera

Poinformujemy Cię o aktualnych ofertach, używane oferty Demo, aktualności i wydarzenia. Otrzymasz Iseki-newsletter 8-10 razy w roku i może wypisać, klikając w dowolnym momencie. Twoje dane osobowe będą automatycznie usuwane z systemu.