ISEKI SXG 216 Diesel

 

Model ten, choć najmniejszy z naszej oferty, jest w pełni profesjonalną kosiarką stworzoną do ciągłej pracy. Silnik diesla o mocy 16 KM, dzięki dużemu momentowi obrotowemu, pozwala kosić szybko i oszczędnie. Spalanie tej kosiarki wynosi 0,7 - 1,9 l/h, a wydajność nawet do 8000m2 w godzinę (zależnie od jakości trawy).

 

Produkcja tego i pozostałych modeli: Japonia

ISEKI Rasentraktor SXG 216 mit zentraler Grasaufnahme im Heck und hervorragender Schnittleistung

Prosta obsługa napędu przez dwa pedały.

Napęd hydrostatyczny jest  wygodnym systemem dostosowania prędkości jazdy.

Solidny agregat koszący pozwala na precyzyjne koszenie. Wysokość koszenia ustawiana z siedzenia operatora. Czyszczenie agregatu jest łatwe, po prostu podłącz wąż z wodą i włącz kosiarkę.

Wydajny silnik wysokoprężny z dużym momentem obrotowym. Niskie spalanie i szybkie koszenie. Dodatkowym plusem jest długa żywotność silnika.

Kosz i tunel centralny

System zbioru trawy. Kosz z mocnej tkaniny napełniany jest z kosiska poprzez naprawdę szeroki tunel. Nawet gdy tunel się zapcha, operator nie musi opuszczać miejsca pracy, dzięki klapie w tunelu operowanej z konsoli.

Łatwa i bezpieczna

obsługa

Komfortowa szeroka platforma operatora

Bardzo przestronna platforma operatora zapewnia kierowcy dużo miejsca. Wszystkie dźwignie operacyjne i kontrolne są czysto i precyzyjnie zintegrowana z platformą.

Wysokie bezpieczeństwo eksploatacji

Tylko koszenie kontury

Centralny wlot i centralnie zamontowany agregat kosiarka umożliwia łatwe dokaszanie krawędzi i dokładne ich przycinanie - z prawej jak i z lewej strony agregatu.

Montaż oraz demontaż kosza do zbioru trawy.

Opcjonalne stosowanie deflektora / blokada wyrzutu tylnego trawy.

 

KROK 1

Prosty i wygodny system montażu i demontażu kosza do zbioru sciętej trawy umożliwia to w ciągu zaledwie kilku sekund bez użycia narzędzi.

 

KROK 2

Po demontażu kosza łatwiej wykonać pielęgnację i czyszczenie maszyny lub zamontować inne

przystawki / urządzenia.

(Opcje montażu zobaczyć broszurę).

 

KROK 3

Z ISEKI deflektorem wyrzutu tylnego można ciąć trawę pozostawiając ściętą trawę na powierzchni. Zmniejsza to koszty wywozu skoszonej trawy na wysypisko.

 

łatwe opróżnianie

Opcjonalnie SXG 216 dostarczany jest z mechanicznym lub elektro-hydraulicznym systemen opróżniania kosza.

 

Prosty montaż i demontaż agregatu koszącego.

Z prawej i z lewej stronie agregatu znajduje się śruba sprężynowe, które można przesunąć bez użycia narzędzi. Agregat tnący jest szybki i łatwy do za- i zdemontowania.

ISEKI sprzęt dodatkowy / przystawki i urządzenia

 

Nasz ISEKI sprzęt dodatkowy jest dopasowany bezkompromisowo do naszych maszynach. Bo tylko technicznie optymalne połączenie maszyny bazowej, adaptacje i zgranie osprzętu zapewnia stabilność i niezawodne działanie.

© ISEKI-Maschinen GmbH

powrót do strony głównej

ISEKI-Maschinen GmbH • Rudolf-Diesel-Str. 4 • 40670 Meerbusch • Tel.: +49 (0)2159 52050 • Fax: +49 (0)2159 520512 • Mail: info@iseki-traktor.pl

* wymagany
Zarejestrowana przez: E-mail newslettera

Poinformujemy Cię o aktualnych ofertach, używane oferty Demo, aktualności i wydarzenia. Otrzymasz Iseki-newsletter 8-10 razy w roku i może wypisać, klikając w dowolnym momencie. Twoje dane osobowe będą automatycznie usuwane z systemu.