Niemand ist angemeldet

ISEKI TXG 237 wielofunkcyjny miniciągnik

Połączenie wszechstronności z wydajnością pracy.

TXG237 jest niewielkim ciągnikiem z napędem na 4 kola. Model ten jest kontynuacją sprawdzonych rozwiązań i rozwinięciem opartym o nowe technologie.

 

Zaawansowany technologicznie i ergonomicznie zoptymalizowany TXG237 jest sprawdzonym narzędziem do wszechstronnego całorocznego użytku.

 

Przed warunkami atmosferycznymi ochroni Cię opcjonalna kabina, a codzienną pracę łatwi duża ilość osprzętów dodatkowych.

 

ISEKI TXG 237 Allrad Hydrostat, 27 Max. PS mit Zwischenachsmäher und Grasaufnahme
ISEKI TXG 237 Allrad Hydrostat, der leistungsstarke Traktor für alle Dienstleister, Hausmeister u.v.m.

Łatwość obsługi.

Zmiana prędkości jazdy sterowana jest bezstopniowo przez 2-pedały odpowiadające za jazdę do przodu i tyłu. Duża przestrzeń na nogi zapewnia wygodną pozycję siedzenia przez wiele godzin. Wygoda i łatwość obsługi pozwolą Ci na pełną koncentrację na wykonywanym zadaniu.

 

Budowa.

Iseki TXG jest konstrukcją przemyślaną w każdym calu. Szeroko otwierana maska umożliwia łatwy dostęp do elementów silnika i ułatwia przeprowadzenia prac serwisowych.

 

Przejżystość Panela deski rozdzielczej.

Wszystkie kontrolki są widoczne centralnie na nowej desce rozdzielczej, łatwo czytelne w słońcu. Tablica przyrządów daje kontrolę operatorowi nad wieloma funkcjami i zwiększa bezpieczeństwo w pracy.

 

Oto tylko kilka korzyści z posiadania
TXG 237 z napędem na wszystkie koła

Opcja sterowania hydaulicznego 3 osprzętów dodatkowych

 

 

Nowoczesna i przejżysta deska rozdzielcza.

 

Bezpieczeństwo

System oświetlenia w wersji kabinowej TXG jest zamocowany wyżej i w ten sposób chroniony jest od zanieczyszczeń drogowych.

 

 

Opcja konserwacji podwozia.

Pracując w trudnych warunkach, możesz mieć spokojną głowę. Zabezpieczymy dla Ciebie ciągnik ISEKI. Zyskasz długi czas użytkowania i spokój podczas pracy ze środkami powodującymi zwiększoną korozję. Ta niewielka inwestycja zwróci Ci się z nawiązką, gdy po wielu latach będziesz sprzedawał maszynę.

 

Przedni TUZ ciągnika TXG jest wyposażony w szybkozłącze (znormalizowaną trójkątną ramę), dzięki czemu zmiana narzędzi sjest niebywale szybka i nie wymaga wysiłku.

Napęd na przednie koła przenoszony jest za pomocą przekładni kątowej, która daje duży kąt skrętu i możliwość przenoszenia wysokiego momentu nawet przy największym skręcie.

 

 

Ochrona przed deszczem, śniegiem, brudem

Kapturki pyłowe ISEKI chronią połączenia hydrauliczne przed zabrudzeniami.

 

Kabina do modelu TXG jest bardzo dopracowana z doskonałą izolacją dżwiękową i termicznią. Idealne do stosowania zimią.

Dźwignie sterowania oznaczone są kolorami i optymalnie rozmieszczone w zasięgu ręki operatora. Pozwala to na łatwą i intuicyjną obsługę, nawet przy trudnych zadaniach.

 

Korzyści i cechy TXG 237

Najitotniejsze cechy:

 

 

▪ silnik diesla Iseki 1,1 l to wysoki moment obrotowy i oszczędność paliwa

 

▪ Profesjonalna 2-stopniowa hydrostatyczna skrzynia biegów

 

▪ W pełni hydrauliczny system kierowniczy. Idealny przy częstych manewrach

 

▪ TUZ przedni i tylny mozliwościa podłączenia wielu narzędzi

 

▪ Przodni, środkowy lub tylny WOM możą być oddzielnie i niezależnie od siebie załączane.

 

▪ wiele róźnych osprzętów sprawi, ze szybko przestawisz się z jednego zadania na inne. Zyskasz wszechstronność działania

 

© ISEKI-Maschinen GmbH

powrót do strony głównej

ISEKI-Maschinen GmbH • Rudolf-Diesel-Str. 4 • 40670 Meerbusch • Tel.: +49 (0)2159 52050 • Fax: +49 (0)2159 520512 • Mail: info@iseki-traktor.pl

* wymagany
Zarejestrowana przez: E-mail newslettera

Poinformujemy Cię o aktualnych ofertach, używane oferty Demo, aktualności i wydarzenia. Otrzymasz Iseki-newsletter 8-10 razy w roku i może wypisać, klikając w dowolnym momencie. Twoje dane osobowe będą automatycznie usuwane z systemu.